BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

26 yıllık tecrübesi ile sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız plastik profil imalatı ile ilgili  çözümler sunmaktadır. Profil kalıpları yaparak başladığımız serüvenimiz sektörün taleplerine çözüm üretmek amacı ile yan ekipmalar üreterek büyümeye devam etmektedir. Firmamız profil imalatında ihtiyaç duyulan; profil kalıpları, ko-ex / post ko-ex kalıp sistemleri, soğutma havuzları, levha kalıpları, delme ve kesme makineleri üretmektedir. Ürettiğimiz sistemlerin tüm testlerini bünyemizde bulunan makinalarda yaparak sorunsuz çalışır bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz.

 

Firma olarak önem verdiğimiz müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerimizin yükünü hafifletmek için proje bazlı çalışmalarda yapmaktayız. Projede bulunan kendi branşımız dışındaki kalıpları ve ekipmanları alanında uzman partnerlerimizle yaparak projenin bütünlüğünü korumaktayız.

 

Firma olarak gelişmekte olan teknolojileri takip ederek hizmet kalitemizi arttırmak için gerekli yatırımları yapmaktayız.

 

Gelişim Kalıp olarak 2023 Büyük Türkiye hedefine ulaşabilmek için büyük bir azim ve kararlılıkla çalışarak üretime koşar adım devametmekteyiz.